Jakie ogrodzenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Hero image

Jeśli znaleźliście się na naszej stronie, bardzo możliwe, że jedno z pytań, które chodzi Wam ostatnio po głowie, brzmi: „jakie ogrodzenie wybrać dla mojego domu?”. Najlepsza odpowiedź, jakiej możemy na nie udzielić brzmi oczywiście: ogrodzenie aluminiowe Fenz. Tylko jakie? Podpowiadamy…

Nasza oferta ogrodzeń aluminiowych

Oferta, którą przygotowaliśmy dla klientów, składa się z czterech systemów ogrodzeniowych. Są one podobne pod względem technologii wykonania, konstrukcji i wytrzymałości, różnią je jednak charakter. Opisy produktowe na naszej stronie dają jedynie ogólny wgląd w ich parametry – ten tekst jest dla nich krótkim i, mamy nadzieję, przydatnym uzupełnieniem.

Ogrodzenie GRAND – Maksymalna prywatność

Charakterystyka ogrodzenia GRAND

GRAND to wybór dla tych, którzy najwyżej cenią swoją prywatność. Jeśli dom jest Waszą twierdzą i bezpieczną przystanią, a przypadkowe spojrzenia przechodniów i sąsiadów mącą Wasze poczucie swobody w prywatnej przydomowej przestrzeni, powinniście skupić się właśnie na tym ogrodzeniu.

Zalety ogrodzenia GRAND

GRAND gwarantuje posesji bezpieczeństwo. Duża szerokość jego profilu uniemożliwia wykorzystanie przez włamywacza przęsła jako drabiny i zmienia działkę w prywatny zakątek, gdzie możecie czuć się stuprocentowo odprężeni. Spokój, wolność i nieskrępowanie to wartości, które są dla Was nie do przecenienia? Polecamy GRAND. Zapewni solidną barierę między Waszym domem a całą resztą świata.

Ogrodzenie REGULAR – Idealny kompromis

Charakterystyka ogrodzenia REGULAR

Jeśli elementy wymienione w akapicie wyżej, takie jak prywatność i poczucie bezpieczeństwa, są bliskie Waszym potrzebom i systemowi wartości, ale jednocześnie czujecie się ludźmi otwartymi, zaś lekkość jest cechą ważną dla Waszego poczucia estetyki, REGULAR będzie dla was idealnym kompromisem.

Zalety ogrodzenia REGULAR

To ogrodzenie również roztacza nad Waszą posesją uczucie błogiej swobody, a zarazem nie odcina jej od świata – złoty środek wśród oferowanych przez nas systemów ogrodzeń aluminiowych. Być może ten zestaw właściwości sprawia, że REGULAR to rozwiązanie najchętniej wybierane przez naszych klientów.

Określ swoją przestrzeń
od 1200 zł/m

Wyceń swoje ogrodzenie i spraw, że twoja przestrzeń będzie miała prawdziwe zakończenie.