Jak powstają nasze ogrodzenia i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Hero image

Jak powstają nasze ogrodzenia i dlaczego warto się na nie zdecydować? Ciągły rozwój i wykorzystywanie nowoczesnych technologii pozwala nam na nieustanne tworzenie praktycznych, funkcjonalnych, a jednocześnie eleganckich ogrodzeń.

Jak je tworzymy?

Wykonujemy je z aluminium, ponieważ jest to materiał niezwykle funkcjonalny, który posiada wiele zalet i daje różne możliwości. Należy do nich, między innymi:

  • odporność na korozję,
  • niska waga, która pozwala na łatwy transport i szybki montaż,
  • łatwość obróbki,
  • stylowy wygląd,
  • szeroki wybór kolorów.

Jak widać aluminium posiada wiele zalet, a wszystkie z nich sprawiają, że doskonale nadaje się jako materiał do tworzenia trwałych, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne, jak i te powstałe w wyniku zmiennych warunków atmosferycznych.

Decydując się na tego typu ogrodzenia aluminiowe klient ma wiele możliwości. Nasze ogrodzenia tworzymy w całości z paneli lub słupków o różnej wielkości i szerokości. Co więcej, w zależności od potrzeb klienta możemy uzupełniać je o dodatkowe elementy, takie jak bramy lub przęsła, na których umieszcza się domofony lub skrzynki na listy.

Wybierając ogrodzenia aluminiowe do ogrodu możesz:

  • zdecydować jakie wymiary mają mieć panele, a także czy będą one pełne czy ażurowe,
  • wybrać akcesoria, np. dowolne klamki do furtek oraz bram
  • zastosować oświetlenie Led, które sprawi, że Twój dom będzie wyglądał świetnie również w nocy.

Jakie wymiary musi mieć działka, aby móc zastosować takie rozwiązanie?

Wymiar działki nie ma znaczenia, ponieważ modele te wykonywane są na wymiar, dlatego bez problemu można je dopasować do każdej powierzchni. Poza dowolnością przy wyborze wielkości ogrodzenia, istnieje także możliwość wyboru szerokości profili.

Tworzone przez nas realizacje pozwalają w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów. Dlatego też do ich produkcji stosujemy najlepsze materiały, które umożliwiają precyzyjne wykonanie produktu i gwarantują jego trwałość przez wiele lat.

Jednak to nie wszystko, doskonale wiemy, że każdy dom jest inny, w związku z tym klienci mogą zamawiać ogrodzenia aluminiowe w wielu różnych odcieniach, również tych imitujących drewno. Co więcej, tylko od nich zależy czy postawią na rozwiązanie tradycyjne, czy będą chcieli wzbogacić je o panele z szkła lakierowanego lub okładziny kamiennej.

Określ swoją przestrzeń
od 1200 zł/m

Wyceń swoje ogrodzenie i spraw, że twoja przestrzeń będzie miała prawdziwe zakończenie.